Geoblog.pl    mmblog    Podróże    Malezja Singapur    Przygotowania - wstęp

Przygotowania - wstęp

Polska, Katowice

Pewnego sierpniowego wieczoru zakupiliśmy bilety lotnicze w dwie strony do Singapuru. Lufthansa zachęciła nas ciekawą ofertą: 1925 zł za osobę w dwie strony. Od jakiegoś czasu już marzyła nam się podróż do Azji. Myśleliśmy o Tajlandii, jednak ze względu na propozycję promocyjną wybraliśmy właśnie Singapur. Pierwotnie planowaliśmy, że nasza podróż zahaczy o Bangkok. Po analizie doszliśmy do wniosku, że jeżeli nie chcemy na miejscu spędzić większości czasu w podróży i zależy nam także na odpoczynku, to skupimy się na zwiedzeniu Singapuru i Malezji. Gdy tylko otrzymaliśmy potwierdzenie, że nasz lot został zarezerwowany rozpoczęliśmy przygotowania do naszej najdłuższej wspólnej podróży. Naszej, czyli mojej Marcin (lat 31) i Kasi (lat 25). Po ok 2 miesiącach powolnych ale systematycznych przygotowań doszliśmy do wniosku, że warto założyć bloga z 2 powodów:- zwiększyć dostępną w sieci bazę wiedzy dotyczącej podróży po Malezji i Singapurze oraz- posiadać miejsce w sieci, w którym będziemy mieli zbiór informacji o naszej podróży do których (prawie) zawsze będziemy mogli sięgnąć :)Szczegóły w kolejnych wpisach.

Zasoby: 8 wpisów8 1 komentarz1 3 zdjęcia3 0 plików multimedialnych0

20.11.2011 - 18.02.2012